Kurs języka francuskiego online

Studium Językowe UAM zaprasza wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem kompetencji językowych do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka francuskiego ONLINE w roku akademickim 2022/2023.

oferta zapisz się

Co oferujemy na kursie francuskiego online w Studium Językowym UAM?

profesjonalną kadrę lektorską (nauczyciele akademiccy)
✔ najwyższą jakość kształcenia
✔ tylko praktyczne podejście do nauki (stawiamy na konwersacje)
bezpłatny test kwalifikujący do grup zaawansowania
✔ zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu
zaświadczenie ukończenia kursu w Studium Językowym UAM
✔ zajęcia na platformie MS Teams - świetnym narzędziu do nauki online
intensywne kursy w okresie lipiec - wrzesień

Czego nauczymy Cię na kursie języka francuskiego w Studium Językowym UAM?

Na naszych kursach zapewniamy kompleksową naukę języka. Z nami zdobędziesz odpowiednie kompetencje językowe dające możliwość skutecznego porozumienia się w języku francuskim. Udoskonalisz umiejętność mówienia, czytania, pisania i słuchania.

Uczymy metodą komunikatywną bazując na podręczniku, wzbogacamy słownictwo, pracujemy nad wymową zwracając uwagę na poprawność gramatyczną. Urozmaicamy zajęcia artykułami z bieżącej prasy, dodatkowymi ćwiczeniami gramatyczno-leksykalnymi oraz nagraniami audio i video. Korzystamy też z tablicy interaktywnej.

Po ukończeniu rocznego kursu języka francuskiego od „0” w Studium Językowym UAM w Poznaniu bez problemu porozmawiasz po francusku na podstawowe tematy.

Kim są nasi lektorzy języka francuskiego?

Nasi lektorzy wierzą, że są w stanie każdego zarazić swoim entuzjastycznym nastawieniem do nauki języka francuskiego, chętnie dzielą się swoją pasją i wiedzą.

Lektorzy Studium Językowego są absolwentami prestiżowych studiów magisterskich, podyplomowych i doktoranckich. Regularnie uczestniczą w konferencjach, szkoleniach i warsztatach dla nauczycieli języka francuskiego. Wspólnie opracowują dodatkowe materiały dydaktyczne. Pracują jako egzaminatorzy na egzaminach zewnętrznych i certyfikacyjnych.

W Studium Językowym UAM możesz liczyć na fachową pomoc lektorów języka francuskiego w ramach dodatkowych bezpłatnych konsultacji .

Czy wiesz, że Studium Językowe UAM jest jedną z najdłużej działających szkół w Poznaniu?

Studium Językowe UAM kontynuuje długą i dobrą tradycję nauczania języków obcych w Poznaniu, powstało z przekształcenia i połączenia Studium Języków Obcych (rok zał. 1953), szkoły British Council (rok zał. 1986), ośrodka Alliance Française (rok zał. 1986) oraz Studium Języka francuskiego (rok zał. 1987).

Mamy doświadczenie, jesteśmy skuteczni i otwarci na nowe trendy w metodyce nauczania języków obcych.

W jaki sposób odbywa się kurs języka francuskiego online?

Kursy języka francuskiego w semestrze zimowym 2022/2023 odbywają się na paltformie MS Teams.

MS Teams

Jak zapisać się na kurs francuskiego?

Aby zapisać się na kurs wystarczy kliknąć poniżej

zapisz się W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń do nas: 61 829 29 46

Napisz e-mail: francuski@amu.edu.pl