Kurs języka rosyjskiego w Poznaniu

Studium Językowe UAM zaprasza wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem kompetencji językowych do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka rosyjskiego w roku akademickim 2022/2023.

oferta zapisz się

Co oferujemy na kursie rosyjskiego w Studium Językowym UAM?

profesjonalną kadrę lektorską (nauczyciele akademiccy)
✔ najwyższą jakość kształcenia
✔ tylko praktyczne podejście do nauki (stawiamy na konwersacje)
bezpłatny test kwalifikujący do grup zaawansowania
✔ zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu
zaświadczenie ukończenia kursu w Studium Językowym UAM
✔ dogodną lokalizację w centrum Poznania
intensywne kursy w okresie lipiec - wrzesień

Czego nauczymy Cię na kursie języka rosyjskiego w Studium Językowym UAM?

Na naszym kursie nauczysz się jak skutecznie uczyć się języka rosyjskiego. Pokażemy Ci, jak samodzielnie korzystać z wielu dostępnych możliwości pogłębiania znajomości języka rosyjskiego poza salą lekcyjną. Lektorzy dopilnują, abyś pracował systematycznie i skutecznie. Obiecujemy bezstresową atmosferę, jednak nie zaniedbujemy zadań domowych, regularnych powtórek i testów. Uczymy metodą komunikatywną, rozmawiamy o wszystkim, wzbogacamy słownictwo, pracujemy nad wymową, zwracając uwagę na poprawność gramatyczną.

Kim są nasi lektorzy języka rosyjskiego?

Nasi wykładowcy mają bardzo duże doświadczenie i wieloletnią praktykę w prowadzeniu zajęć na poszczególnych poziomach nauczania. Są wśród nich osoby ze stopniem doktora, a także rodzimi użytkownicy języka rosyjskiego. Wszystkich ich łączy ogromna pasja i zaangażowanie w wykonywany zawód. Wiele materiałów wykorzystywanych na zajęciach to efekt ich autorskich przemyśleń i poszukiwań. Rolę nauczyciela języka obcego rozumieją w aspekcie interkulturowym: ucząc języka pomagają poznać i zrozumieć Rosję i jej mieszkańców.

W Studium Językowym UAM możesz liczyć na fachową pomoc lektorów języka rosyjskiego w ramach dodatkowych bezpłatnych konsultacji .

Czy wiesz, że Studium Językowe UAM jest jedną z najdłużej działających szkół w Poznaniu?

Studium Językowe UAM kontynuuje długą i dobrą tradycję nauczania języków obcych w Poznaniu, powstało z przekształcenia i połączenia Studium Języków Obcych (rok zał. 1953), szkoły British Council (rok zał. 1986), ośrodka Alliance Française (rok zał. 1986) oraz Studium Języka rosyjskiego (rok zał. 1987).

Mamy doświadczenie, jesteśmy skuteczni i otwarci na nowe trendy w metodyce nauczania języków obcych.

Gdzie odbywa się kurs języka rosyjskiego?

Kursy języka rosyjskiego w semestrze zimowym 2022/2023 odbywają się w Collegium Heliodori Święcicki przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Poznaniu: sale na drugim piętrze, wejście klatką schodową w tyle budynku.

Jak zapisać się na kurs rosyjskiego?

Aby zapisać się na kurs wystarczy kliknąć poniżej

zapisz się W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas: 61 829 29 80

Napisz e-mail: niemuni@amu.edu.pl