Kursy języka niemieckiego w Poznaniu

Studium Językowe UAM zaprasza wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem kompetencji językowych do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka niemieckiego w Poznaniu w roku akademickim 2022/2023.

oferta zapisz się

Co oferujemy na kursie niemieckiego w Studium Językowym UAM?

profesjonalną kadrę lektorską (nauczyciele akademiccy)
✔ najwyższą jakość kształcenia
✔ tylko praktyczne podejście do nauki (stawiamy na konwersacje)
bezpłatny test kwalifikujący do grup zaawansowania
✔ zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu
dogodną lokalizację w  centrum Poznania
zaświadczenie ukończenia kursu w Studium Językowym UAM
intensywne kursy w okresie lipiec - wrzesień

Czego nauczymy Cię na kursie języka niemieckiego w Studium Językowym UAM?

Na naszym kursie nauczysz się jak skutecznie uczyć się języka niemieckiego. Pokażemy Ci, jak samodzielnie korzystać z wielu dostępnych możliwości pogłębiania znajomości języka niemieckiego poza salą lekcyjną. Lektorzy dopilnują, abyś pracował systematycznie i skutecznie. Obiecujemy bezstresową atmosferę, jednak nie zaniedbujemy zadań domowych, regularnych powtórek i testów. Uczymy metodą komunikatywną, rozmawiamy o wszystkim, wzbogacamy słownictwo, pracujemy nad wymową, zwracając uwagę na poprawność gramatyczną.

Kim są nasi lektorzy języka niemieckiego?

Nasi lektorzy wierzą, że są w stanie każdego zarazić swoim entuzjastycznym nastawieniem do nauki języka niemieckiego, chętnie dzielą się swoją pasją i wiedzą.

Lektorzy Studium Językowego są absolwentami prestiżowych studiów magisterskich, podyplomowych i doktoranckich. Regularnie uczestniczą w konferencjach, szkoleniach i warsztatach dla nauczycieli języka niemieckiego. Wspólnie opracowują dodatkowe materiały dydaktyczne. Pracują jako egzaminatorzy na egzaminach zewnętrznych i certyfikacyjnych.

W Studium Językowym UAM możesz liczyć na fachową pomoc lektorów języka niemieckiego w ramach dodatkowych bezpłatnych konsultacji .

Do jakich egzaminów językowych Cię przygotujemy?

Na kursach języka niemieckiego w Studium Językowym oferujemy możliwość uzyskania certyfikatów na poziomach B1 i B2 biegłości językowej w ramach egzaminów TELC, honorowanych w krajach Unii Europejskiej oraz oficjalnie uznanych przez MEN i Urząd Służby Cywilnej RP jako potwierdzenie znajomości języka.

Czy wiesz, że Studium Językowe UAM jest jedną z najdłużej działających szkół w Poznaniu?

Studium Językowe UAM kontynuuje długą i dobrą tradycję nauczania języków obcych w Poznaniu, powstało z przekształcenia i połączenia Studium Języków Obcych (rok zał. 1953), szkoły British Council (rok zał. 1986), ośrodka Alliance Française (rok zał. 1986) oraz Studium Języka Niemieckiego (rok zał. 1987).

Mamy doświadczenie, jesteśmy skuteczni i otwarci na nowe trendy w metodyce nauczania języków obcych.

Gdzie odbywa się kurs języka niemieckiego?

Kursy języka niemieckiego w semestrze zimowym 2022/2023 odbywają się w Collegium Heliodori Święcicki przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Poznaniu: sale na drugim piętrze, wejście klatką schodową w tyle budynku.

Jak zapisać się na stacjonarny kurs niemieckiego?

Aby zapisać się na kurs wystarczy kliknąć poniżej

zapisz się W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń do nas: 61 829 29 80

Napisz e-mail: niemuni@amu.edu.pl