Test poziomujący - francuski

Zachęcamy do wykonania testu poziomującego z języka francuskiego przed dokonaniem wyboru kursu. Test poziomujący pozwoli ocenić aktualny poziom zaawansowania języka francuskiego, a co za tym idzie dokonać wyboru właściwej grupy językowej. Zalecamy, aby przygotowany przez nas test był wykonywany w pełni samodzielnie i uczciwie. Zaniżenie lub zawyżenie poziomu będzie bowiem skutkowało obniżeniem satysfakcji z nauki francuskiego podjętej w naszym Studium Językowym UAM. W trosce o spokój i komfort przyszłych kursantów czas na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania nie został ograniczony.
Co więcej, osoba przystępująca do wykonania testu otrzymuje możliwość rozpoczęcia oraz zakończenia rozwiązywania testu o dowolnej porze. To pozwala na dostosowanie warunków testowania do własnych potrzeb.

Test poziomujący z francuskiego - dlaczego warto go wykonać?

Test poziomujący stwarza możliwość szybkiego i precyzyjnego określenia swojego aktualnego poziomu z języka francuskiego. Dzięki niemu można dołączyć do grupy, która będzie na podobnym etapie nauki. To oznacza otoczenie osobami mającymi podobne cele
i oczekiwania. W takiej grupie zdobywanie nowych umiejętności staje się znacznie efektywniejsze oraz bardziej inspirujące. Nauka języka obcego w grupie o podobnym poziomie zaawansowania stwarza dogodne warunki dla swobodnej komunikacji. Uczestnik ma okazję rozmawiać oraz słuchać osoby, które mają zbliżony poziom językowy. To pozwala zdobyć pewność siebie i płynność w posługiwaniu się francuskim.

Korzyści płynące z wyboru naszego Studium Językowego UAM

Nasze Studium Językowe UAM oferuje profesjonalne kursy języka francuskiego, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę akademicką. Studium Językowe w Poznaniu to miejsce cieszące się bardzo dobrymi opiniami ze strony naszych kursantów. Posiadamy bogatą wiedzę, a nasze działania oparte są na ogromnym doświadczeniu w wieloletniej pracy
z kursantami. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdej osoby podchodzą
w indywidualny sposób. Zależy nam na klarownym, opartym na zrozumieniu i wzajemnym szacunku kontakcie, który wpłynie na jakość podjętej współpracy. Służymy radą i pomocą na każdym etapie nauki.