Hiszpański - test poziomujący do dyspozycji przyszłych kursantów

Test poziomujący z języka hiszpańskiego, dedykowany naszym przyszłym kursantom, przygotowany został w formie zdalnej. Kursanci uzyskują dostęp do niego w dowolnym momencie – dlatego przyszły kursant ma możliwość udzielenia odpowiedzi w każdej chwili. Formuła testu językowego została odpowiednio dostosowana do podstawowych wymagań sprzętowych użytkowników, dlatego też pod względem technicznym uzupełnianie odpowiedzi powinno przebiegać bez żadnych problemów.

Kluczowym celem wypełnienia testu jest sprawdzenie, w jakim stopniu potencjalny kursant potrafi posługiwać się językiem hiszpańskim. Test poziomujący w Studium Językowym UAM stanowi podstawę do dalszego procesu zapisywania się na kurs językowy. Dzięki niemu przyszły kursant otrzymuje informację, która wskaże mu, do jakiej grupy powinien się zapisać, aby nauka przyniosła zamierzone efekty.

Test poziomujący, hiszpański - główne zasady przystąpienia do testu

W trosce o komfort i spokój przyszłych kursantów nie dodaliśmy limitu czasowego na rozwiązanie testu. Dlatego osoba podlegająca testowaniu może w każdej chwili zrobić przerwę oraz powrócić do testu w dogodnym dla siebie momencie. Zadania testowe są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania - znajdują się tam pytania właściwe dla osób początkujących, ale także dla średniozaawansowanych czy zaawansowanych. Informacja na temat uzyskanego wyniku jest niezbędna przyszłemu kursantowi, aby mógł zapisać się do grupy zajęciowej odpowiadającej jego poziomowi językowemu, dzięki czemu nauka języka przyniesie zamierzony efekt. Zachęcamy do samodzielnego wykonywania testu, bez pomocy drugiej osoby oraz materiałów dydaktycznych, co pozwoli uniknąć zapisania się do grupy nieadekwatnej do posiadanych umiejętności.

Test poziomujący, hiszpański - sposób na określenie poziomu językowego

Za sprawą testu poziomującego możliwe staje się stworzenie grup początkujących, które będą pracować nad podstawami posługiwania się językiem hiszpańskim. Osoby bardziej zaawansowane mogą natomiast doskonalić wcześniej zdobyte umiejętności, jednocześnie nieustannie podnosząc swoje kompetencje. Po wykonaniu testu poziomującego
z hiszpańskiego kursant trafia do odpowiedniej poziomowo grupy, otrzymując możliwość korzystania z właściwie dopasowanego programu zajęć, dostosowanego do posiadanych umiejętności.

Korzyści płynące z wyboru naszego Studium Językowego UAM

Nasze Studium Językowe UAM oferuje profesjonalne kursy języka hiszpańskiego, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę akademicką. Studium Językowe w Poznaniu to miejsce cieszące się bardzo dobrymi opiniami ze strony naszych kursantów. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie, ponieważ zależy nam na budowaniu pozytywnej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji. Posiadamy bogatą wiedzę, a nasze działania oparte są na ogromnym doświadczeniu w wieloletniej pracy z kursantami. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdej osoby podchodzą w indywidualny sposób. Zależy nam na klarownym, opartym na zrozumieniu i wzajemnym szacunku kontakcie, który wpłynie na jakość podjętej współpracy. Służymy radą i pomocą na każdym etapie nauki.