Język niemiecki - test poziomujący

Test poziomujący z języka niemieckiego jest nieodłącznym elementem oferowanych przez Studium Językowe w Poznaniu kursów językowych. Ma na celu określenie aktualnego poziomu zaawansowania języka niemieckiego potencjalnego kursanta, dzięki czemu trafi on do odpowiedniej pod względem zaawansowania grupy.

Test poziomujący, język niemiecki – Co warto wiedzieć? Dlaczego warto go wykonać?

Test poziomujący z języka niemieckiego (tak jak w przypadku innych języków obcych), prowadzi do określenia naszych realnych umiejętności i przypisania kursanta do odpowiedniej grupy zajęciowej na kursie. Test poziomujący z języka niemieckiego powinno się wykonywać w optymalnych, komfortowych warunkach. Z tego względu oferowany przez nas test nie posiada limitu czasowego. Co więcej, test może zostać rozpoczęty o dowolnej porze oraz ukończony wtedy, kiedy zdecyduje o tym rozwiązująca go osoba. Po wykonaniu testu poziomującego z języka niemieckiego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Studium Językowego i zapisania się do właściwej grupy celem dalszego kształtowania swoich umiejętności językowych.

Testy poziomujące z języków obcych należy wykonać przed dokonaniem wyboru grupy językowej. Dzięki temu poziom trudności na kursie będzie dopasowany do jego obecnych umiejętności, a nauka stanie się przyjemnością.

Korzyści płynące z wyboru naszego Studium Językowego UAM

Nasze Studium Językowe UAM oferuje profesjonalne kursy języka niemieckiego, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę akademicką. Studium Językowe w Poznaniu to miejsce cieszące się bardzo dobrymi opiniami ze strony naszych kursantów. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie, ponieważ zależy nam na budowaniu pozytywnej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji. Posiadamy bogatą wiedzę, a nasze działania oparte są na ogromnym doświadczeniu w wieloletniej pracy z kursantami. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdej osoby podchodzą w indywidualny sposób.. Służymy radą
i pomocą na każdym etapie nauki.