Chcesz skorzystać z naszej oferty kursów języka włoskiego, ale nie jesteś pewien, jaki poziom grupy będzie odpowiedni dla Twoich umiejętności? Zadbaliśmy o to, abyś mógł wynieść
z zajęć jak najwięcej. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie test poziomujący z języka włoskiego. Jego wynik pomoże Ci ustalić, w jakiej grupie będziesz czuć się najbardziej komfortowo.

Test poziomujący, język włoski – Na czym polega? Dlaczego warto go wykonać?

Zależy nam na tym, aby rodzaj i poziom trudności przedstawianych na kursie treści były jak najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb oraz aktualnych umiejętności. Test poziomujący pozwoli Ci sprawdzić, jaki obszar umiejętności wymaga Twojej szczególnej uwagi.
Jego wykonanie to świetny sposób na sprawdzenie siebie, a także pomoc w świadomym planowaniu i uczestniczeniu w procesie zdobywania nowych kompetencji. Z tego powodu każdy przyszły kursant powinien w pierwszej kolejności wykonać test poziomujący, sprawdzający podstawowe umiejętności, takie jak znajomość reguł gramatycznych czy zasób słownictwa. Jego wypełnienie jest całkowicie bezpłatne oraz nie wymaga dużego nakładu czasu. Osoba przystępująca do wykonania testu otrzymuje możliwość rozpoczęcia oraz zakończenia rozwiązywania testu o dowolnej porze.

Test poziomujący z języka włoskiego – pierwszy krok do uczestnictwa w ciekawym i przydatnym kursie

Nasze Studium Językowe UAM oferuje profesjonalne kursy języka włoskiego, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę akademicką. Wysoka jakość kształcenia znajduje swoje odzwierciedlenie nie tylko w stosowanych metodach i materiałach, ale również w przyjaznej, komfortowej atmosferze panującej podczas zajęć. Stawiamy na metodę komunikatywną przy jednoczesnym wzbogacaniu słownictwa i znajomości gramatyki. Chcesz poznać język włoski? Wykonaj test poziomujący i zapisz się do odpowiedniej grupy zgodnie z naszą ofertą.