Kurs języka francuskiego w Poznaniu

Studium Językowe UAM zaprasza wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem kompetencji językowych do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka francuskiego w Poznaniu w roku akademickim 2023/2024.

oferta zapisz się

Co oferujemy na kursie francuskiego w Studium Językowym UAM?

profesjonalną kadrę lektorską (nauczyciele akademiccy)
✔ najwyższą jakość kształcenia
✔ tylko praktyczne podejście do nauki (stawiamy na konwersacje)
bezpłatny test kwalifikujący do grup zaawansowania
✔ zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu
zaświadczenie ukończenia kursu w Studium Językowym UAM
✔ dogodną lokalizację w centrum Poznania
intensywne kursy w okresie lipiec - wrzesień

Czego nauczymy Cię na kursie języka francuskiego w Studium Językowym UAM?

Na naszym kursie nauczysz się jak skutecznie uczyć się języka francuskiego. Pokażemy Ci, jak samodzielnie korzystać z wielu dostępnych możliwości pogłębiania znajomości języka francuskiego poza salą lekcyjną. Lektorzy dopilnują, abyś pracował systematycznie i skutecznie. Obiecujemy bezstresową atmosferę, jednak nie zaniedbujemy zadań domowych, regularnych powtórek i testów. Uczymy metodą komunikatywną, rozmawiamy o wszystkim, wzbogacamy słownictwo, pracujemy nad wymową, zwracając uwagę na poprawność gramatyczną.

Kim są nasi lektorzy języka francuskiego?

Nasi lektorzy wierzą, że są w stanie każdego zarazić swoim entuzjastycznym nastawieniem do nauki języka francuskiego, chętnie dzielą się swoją pasją i wiedzą.

Lektorzy Studium Językowego są absolwentami prestiżowych studiów magisterskich, podyplomowych i doktoranckich. Regularnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, stażach i warsztatach dla nauczycieli języków obcych organizowanych w Polsce i Francji. Są egzaminatorami na egzaminach certyfikacyjnych DELF Tout Public, Junior oraz DALF. Wspólnie opracowują dodatkowe materiały dydaktyczne.

W Studium Językowym UAM możesz liczyć na fachową pomoc lektorów języka francuskiego w ramach dodatkowych bezpłatnych konsultacji .

Do jakich egzaminów językowych Cię przygotujemy?

Na kursach języka francuskiego w Studium Językowym UAM przygotujemy Cię do egzaminów DELF Tout Public, Junior, Prim oraz DALF. Nasi lektorzy są egzaminatorami DELF, dzięki czemu dokładnie wiedzą, jak skutecznie Cię do nich przygotować.

Studium Językowe UAM jest jedynym centrum egzaminacyjnym w Poznaniu i województwie powołanym przez Ambasadę Francji do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów DELF Tout Public i Junior z języka francuskiego uznawanych przez Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji i Polski.

Jeśli jesteś studentem UAM, kursy francuskiego na poziomach B1 i B2 mogą pomóc Ci w przygotowaniu się do zaliczenia obowiązkowego egzaminu certyfikacyjnego UAM.

Czy wiesz, że Studium Językowe UAM jest jedną z najdłużej działających szkół w Poznaniu?

Studium Językowe UAM kontynuuje długą i dobrą tradycję nauczania języków obcych w Poznaniu, powstało z przekształcenia i połączenia Studium Języków Obcych (rok zał. 1953), szkoły British Council (rok zał. 1986), ośrodka Alliance Française (rok zał. 1986) oraz Studium Języka francuskiego (rok zał. 1987).

Mamy doświadczenie, jesteśmy skuteczni i otwarci na nowe trendy w metodyce nauczania języków obcych.

Gdzie odbywa się kurs języka francuskiego?

Kursy języka francuskiego w semestrze zimowym 2022/2023 odbywają się w Collegium Heliodori Święcicki przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Poznaniu: sale na drugim piętrze, wejście klatką schodową w tyle budynku.

Jak zapisać się na kurs francuskiego w Poznaniu?

Aby zapisać się na kurs wystarczy kliknąć poniżej

zapisz się W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń do nas: 61 829 29 46

Napisz e-mail: francuski@amu.edu.pl