Data publikacji w serwisie:

Rejestracja do grup wolnożetonowych dla studentów drugiego i trzeciego roku studiów stacjonarnych I stopnia

W semestrze zimowym 2022/2023 Studium Jęzkowe UAM oferuje poniższe grupy dla studentów z wolnymi żetonami. Oferta ta jest skierowana tylko i wyłącznie do studentów drugiego i trzeciego roku studiów stacjonarnych I stopnia i tylko na tych kierunkach, które kończą się obowiązkowym podejściem do Certyfikatu Językowego UAM. Wszystkie zajęcia odbywają się w formie online poprzez MS Teams.

Oferta last minute dla tych z Państwa, którzy są na studiach licencjackich i jeszcze chcieliby wykorzystać wolny żeton biorąc udział w jesiennym kursie wymiany wirtualnej ze studentami z Uniwersytetu York w Kanadzie!


Kurs obejmuje 6 spotkań w gronie międzynarodowym w środy od 9 listopada (godz. 15.00-16.00) oraz spotkanie organizacyjne.

Jeśli chcesz porozmawiać po angielsku w miłej atmosferze, nabrać pewności siebie w pracy zespołowej i udoskonalić sprawności interkulturowe skorzystaj z ostatnich wolnych miejsc na kursie B2 / Środa 15:00-16.00, Coil Collaboration Course with York University, Canada i zapisz się tutaj. Termin końcowy zapisów 30 października. Liczy się Twoja otwartość!


Link do rejestracji