Język angielski - test poziomujący

Test poziomujący z języka angielskiego to znakomity sposób na ocenę bieżącej wiedzy. Dzięki niemu zdobywamy informacje na temat tego, z czym radzimy sobie dobrze, a nad czym warto jeszcze intensywnie popracować w celu rozwinięcie swoich kompetencji językowych.
Dla wszystkich zainteresowanych kursami językowymi jest niezbędny, aby określić aktualny poziom języka, a co za tym idzie rozpocząć lub kontynuować naukę we właściwej grupie.

Test poziomujący, język angielski – Co warto wiedzieć? Dlaczego warto wykonać test poziomujący z języka angielskiego?

Aby dokonać wyboru właściwej grupy należy w pierwszej kolejności przystąpić do wykonania testu poziomującego. Test poziomujący z angielskiego ma za zadanie sprawdzić nasze umiejętności językowe na wielu płaszczyznach. Samodzielne wykonywanie testu, bez pomocy drugiej osoby oraz materiałów dydaktycznych, pozwoli uniknąć zapisania się do grupy nieadekwatnej do posiadanych umiejętności. Zbyt niski poziom sprawi, że zajęcia będą nużące i nie wniosą niczego nowego do edukacji. Natomiast za wysoki poziom może zdemotywować kursanta, co przełoży się na zniechęcenie do dalszej nauki. Przygotowany przez Studium Językowe test poziomujący z języka angielskiego może zostać przeprowadzony w każdych warunkach, a także o dowolnym czasie. Co więcej, test nie ma limitu czasowego. Osoba przystępująca do wykonania testu otrzymuje możliwość rozpoczęcia oraz zakończenia rozwiązywania testu o dowolnej porze. To pozwala na dostosowanie warunków testowania do własnych potrzeb.

Korzyści płynące z wyboru naszego Studium Językowego UAM

Nasze Studium Językowe UAM oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę akademicką. Studium Językowe w Poznaniu to miejsce cieszące się bardzo dobrymi opiniami ze strony naszych kursantów. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie, ponieważ zależy nam na budowaniu pozytywnej, opartej na zaufaniu i współpracy relacji. Posiadamy bogatą wiedzę, a nasze działania oparte są na ogromnym doświadczeniu w wieloletniej pracy z kursantami. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdej osoby podchodzą w indywidualny sposób. Zależy nam na klarownym, opartym na zrozumieniu i wzajemnym szacunku kontakcie, który wpłynie na jakość podjętej współpracy. Służymy radą i pomocą na każdym etapie nauki.