Virtual Exchange z York University, Kanada

Oferta last minute międzynarodowej wymiany wirtualnej  (13 marca-24 kwietnia) ze studentami z Uniwersytetu York w Kanadzie dla tych z Państwa, którzy chcieliby porozmawiać po angielsku w miłej atmosferze, nabrać pewności siebie w pracy zespołowej i udoskonalić sprawności interkulturowe.

Spotkania w grupie międzynarodowej będą w środy LUB poniedziałki godz. 15.00-16.00. Pierwsze i ostatnie spotkanie będzie dłuższe. W trakcie kursu będą Państwo w kontakcie z wykładowczynią Studium Językowego UAM.

Przedmiotem rozmów będą tematy społeczne, środowiskowe i zjawiska kulturowe w krajach uczestników kursu. Poza uzyskaniem certyfikatu Uniwersytetu York i UAM mogą Państwo liczyć na podniesienie oceny z lektoratu.

Na kurs można zapisać się pisząc pod adres dfurszp@amu.edu.pl do czwartku 9 marca godz.24.00. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Liczy się Twoja otwartość!

Serdecznie zapraszam

Danuta Furszpaniak